KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314293
nr 1431 4293
A Hellberg, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 61x78, yttermått inklusive ram: 73x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:11:55
11/11 01:00:05
100 kr
14/11 21:40:22